54
Ürün

Milleral

24
Ürün

Viteral

28
Ürün

Cuteral

15

Mühendis

28

Tecrübe

Dünya’da her yerde..

5 Kıtada 90'a yakın ülkede ürün, anahtar teslimi proje ve hizmetlerini müşterilerine sunan İmaş, köklü bir araştırma geliştirme ve inovasyon kültürüyle AR-GE faaliyetlerine devam etmektedir. Değirmen, hayvan yemi, metal kesim testere tezgahları ve çelik konstrüksiyon sektörleri için tamamen konusunda özelleşmiş mühendislik ekipleri çalışmaktadır. Türkiye’nin en çok AR-GE harcaması yapan 250 şirketi arasına giren İmaş, inovasyon ve AR-GE’yi müşteri memnuniyetinin odağına koymuştur.

Milleral, Viteral, Cuteral ve Steral ile...

Milleral, Viteral, Cuteral ve Steral araştırma ve geliştirme ekibi, bilgisayar destekli tasarım (CAD) çalışmaları ile tüm Milleral, Viteral, Cuteral ve Steral ürünlerinin üç boyutlu modellerini oluşturur. AR-GE çalışmalarının bir diğer önemli aşaması ise prototip üretimi, gerçek şartlarda test, deneme ve analizlerin yapılmasıdır. Tüm bu aşamalardan geçen ve kalitesinden emin olunan İmaş ürün ailesi üretime hazır hale gelmiş olur.

Milleral, Viteral, Cuteral ve Steral makinelerinin statik, dinamik, akışkanlar mekaniği ve yorulma analizleri simule edilir. Bu prosedür, değirmen, yem, şerit ve daire testere tezgahları ve çelik konstrüksiyon sektör ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan verimli ve yüksek performanslı ürünler geliştirilmesinin püf noktasıdır. İnovatif yaklaşım, İmaş ve markalarının ana prensibidir ve araştırma geliştirme faaliyetlerinin tamamında sektörde fark oluşturacak yaklaşımlar ve ürünler ortaya çıkar.

Ar - Ge